Suurelt olid esindatud nii Furuno, Garmin, Lowrance kui ka Humminbird. Messil on ainulaadne võimalus näppida neid kõiki ja saada ka mingi ülevaade ja võrdlusmaterjal. Väljas olid ka uued tooted nagu Lowrance Carbon 12, Humminbird Solix 12 ja 15, samuti teiste tootjate viimane sõna. Loomulikult sai võrrelda eri süsteeme ja seadmeid demoversioonis, valides siis endale huvipakkuvamaid SI ja 3D variante. Nende puhul tulevad võimed kohe välja ja on näha ka ekraani kvaliteedi mõju. Demod on ju teadagi tehtud kõigil tootja arvates kõige effektsemate ja mõjuvamate kuvanditega. Esmalt sai näpitud Mega Imaging seadmeid Helix ja Solix Humminbirdi stendides. Esmane elevus taandus kiiresti arusaamaks, et tegelikult erilist vahet pildi kvaliteedis pole. Lülitades demodes sagedusi ringi, ei saa tegelikult mingist vahest küll aru. Olgu siis 800 khz või see Mega. Ilmselt on siin oma mõju ka suurtel ekraanidel endiselt 1280 x 800 piksli kasutamisel. Eriti torkas see silma 15 tollisel Solixil, kus siis pilt taandus silmnähtavalt hõredaks, kuna pikslite tihedus ruutsentimeetrile oli ju madalam kui vanal suure ekraaniga (10 ja 12 tolli) Helixil. Ja Mega pilt oli kehvem kui vana Helixi 10 tollise ekraaniga 800 khz. SI pilt. Neil ülisuurtel ekraanidel on plussiks mitme akna avamisel suuremad kuvad. Ja kaasnähtuseks tavapärasest hõredamad kujutised hõredama pikslite tiheduse tõttu, mis mõjub halvasti just SI ja Downimaging vaadetele.
Lowrance Carbon oli 12 tolline, samuti 1280 x 800 pikslit. Si vaated tundusid samad võrreldes Mega Imaging omadega. Ei olnud väljas 9 tollist, kus peaks Carboni puhul olema üliterav pilt, kuna pikslid on ka 1280 x 800. Nii et seda näeb alles veidi aja pärast, kui selle kätte saan. Garmini stendis nende parimaid tooteid ja demosid vaadates on vaatamata Chirp SI kasutamisele pildi teravus eelpool kirjeldatutest halvem.
3D on nii Garminil kui Lowrancel, seda oli eriti põnev võrrelda. Käid ühest stendist teise ja muudkui näpid settinguid. Garminil on lisaks ka ette vaatav 3D, kuid reaalselt näitab väga vähe ette. Kummalisel kombel on internetis videod hoopis ilusamad ja teravamad kui tegelikult otse seadmel vaadeldavad. Otse seadme ekraanil nähtu on kehvem kahjuks. Garminil on valikus mitmed suured ekraanid, millel pilt läks hõredaks. Loomulikult ei aita ekraani suur pikslite arv kui andurist saadav ja töödeldud signaal ei sisalda piisavalt infot. Ka parima anduri ja töötlemistehnoloogiaga tuleb pikslite osas piir ette. Ja kui siis kasutada senisest suuremat ekraani, on tagajärjeks lihtsalt hõre pilt. SI , Downimaging ja 3D muutuvad siis kehvemaks. Mida oli messil katsetades selgelt näha.